39 results in search
$2,100,000
59
196 Sylvan Hills Linn Creek MO 65052

Beds 7
Baths 6
Sq.Ft. 5,701
Dom 0
$1,600,000
98
564 Sylvan Bay Linn Creek MO 65052

Beds 5
Baths 5
Sq.Ft. 2,891
Dom 0
$1,525,000
49
85 Sylvan Views Linn Creek MO 65052

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 3,636
Dom 0
$1,200,000
51
5 Antler Linn Creek MO 65052

Beds 4
Baths 6
Sq.Ft. 3,550
Dom 0
$1,199,000
-$51,000
88
926 Fontana Linn Creek MO 65052

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 3,671
Dom 0
$875,000
74
374 Fawn Meadows Linn Creek MO 65052

Beds 5
Baths 5
Sq.Ft. 4,890
Dom 0
$799,000
-$26,000
68
61 Quiet Meadows Linn Creek MO 65052

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,800
Dom 0
$775,000
11
20A Tall Oaks Linn Creek MO 65052

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,700
Dom 0
$650,000
44
404 Deer Path Linn Creek MO 65052

Beds 6
Baths 5
Sq.Ft. 3,408
Dom 0
$579,900
37
132 Antler Linn Creek MO 65052

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,066
Dom 0
$579,900
68
2174 State Road V Linn Creek MO 65052

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,280
Dom 0
$550,000
48
23 Lani Linn Creek MO 65052

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,724
Dom 0
$544,900
53
312 Woodland Linn Creek MO 65052

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,974
Dom 0
$540,000
-$20,000
43
475 Woodland Linn Creek MO 65052

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,198
Dom 0
$540,000
-$20,000
43
475 Woodland Point Linn Creek MO 65052

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,198
Dom 38
$465,000
-$10,000
75
662 Grandview Linn Creek MO 65052

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 2,688
Dom 0
$450,000
64
2079 State Road Y Linn Creek MO 65052

Beds
Baths
Sq.Ft. 2,914
Dom 0
$450,000
62
274 Wildwood Linn Creek MO 65052

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 3,024
Dom 0
$425,000
37
42 Grove Estates Linn Creek MO 65052

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,904
Dom 0
$399,000
66
580 Burch Valley Linn Creek MO 65052

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,328
Dom 0
$369,900
33
267 Osage Heritage #2D Linn Creek MO 65052

Beds 6
Baths 3
Sq.Ft. 2,086
Dom 0
$360,000
49
19 Chippewa Linn Creek MO 65052

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,883
Dom 0
$330,000
73
203 N Lake Linn Creek MO 65052

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,550
Dom 0
$330,000
40
2893 State Road V Linn Creek MO 65052

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,304
Dom 115
$325,000
7
43 Cool Water Linn Creek MO 65052

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,329
Dom 0
$309,000
33
1914 State Rd V Linn Creek MO 65052

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,630
Dom 0
$295,000
33
87 Outback Linn Creek MO 65052

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,404
Dom 0
$290,000
-$5,000
65
168 Nellie Linn Creek MO 65052

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,836
Dom 0
$279,900
52
722 Riley Ridge Linn Creek MO 65052

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,836
Dom 0
$279,000
23
378 Race Track Linn Creek MO 65052

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,240
Dom 0