8 results in search
$838,500
5
5551 S Highway 94 Augusta MO 63332

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 46
$220,000
23
4413 Arrowhead Ridge Lane Augusta MO 63332

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 127
$125,000
11
436 Lower Hollow Lane Augusta MO 63332

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 61
$120,000
-$5,000
16
4545 Killdeer Drive Augusta MO 63332

Beds 0
Baths 0
Sq.Ft.
Dom 349
$120,000
21
600 N High Post Road Augusta MO 63332

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 96
$99,900
3
4501 Augusta Shores Court Augusta MO 63332

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 51
$59,500
10
4495 Kingfisher Court Augusta MO 63332

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 349
$57,950
11
329 Berg Crossing Drive Augusta MO 63332

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 35