42 results in search
$3,250,000
17
16815 Manchester Road Wildwood MO 63040

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 24
$1,200,000
2
No Address Listed Wildwood MO 63040

Beds 0
Baths 0
Sq.Ft.
Dom 0
$999,000
14
2632 CENTER Avenue Wildwood MO 63040

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 2,538
Dom 817
$929,900
86
100 Elderberry Lane Wildwood MO 63040

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 4,248
Dom 1
$925,000
48
2424 Eatherton Road Wildwood MO 63040

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,330
Dom 100
$675,000
8
17002 New College Avenue Wildwood MO 63040

Beds 0
Baths 0
Sq.Ft.
Dom 475
$660,000
-$15,000
37
2559 Fossett Drive Wildwood MO 63040

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,480
Dom 34
$639,900
36
2726 Westridge Pines Court Wildwood MO 63040

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,140
Dom 22
$554,900
35
234 Cherry Hills Meadows Drive Wildwood MO 63040

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,702
Dom 5
$550,000
47
253 Meadows Of Wildwood Boulevard Wildwood MO 63040

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,818
Dom 98
$550,000
30
16117 Copper Ridge Court Wildwood MO 63040

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,532
Dom 11
$550,000
56
16124 Sea Breeze Court Wildwood MO 63040

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,743
Dom 4
$525,000
56
16042 Nantucket Island Drive Wildwood MO 63040

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,430
Dom 3
$525,000
33
211 Cherry Hills Meadows Drive Wildwood MO 63040

Beds 5
Baths 4
Sq.Ft. 2,363
Dom 23
$509,900
-$15,000
25
192 Cherry Hills Meadows Drive Wildwood MO 63040

Beds 5
Baths 4
Sq.Ft. 2,700
Dom 38
$500,000
43
2536 Fossett Drive Wildwood MO 63040

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,498
Dom 4
$499,900
48
350 Harbour Pointe Drive Wildwood MO 63040

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,298
Dom 3
$495,000
54
16028 Nantucket Meadows Drive Wildwood MO 63040

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 1,895
Dom 2
$465,000
1
164 Crestmont Circle Wildwood MO 63040

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,222
Dom 0
$450,000
42
16630 Willow Glen Drive Wildwood MO 63040

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,192
Dom 15
$450,000
29
16130 Port Of Nantucket Drive Grover MO 63040

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,876
Dom 0
$439,200
12
116 Sweet Cherry Way Grover MO 63040

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,560
Dom 30
$420,000
34
No Address Listed Wildwood MO 63040

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,888
Dom 4
$419,900
35
2736 Grover Crossing Drive Wildwood MO 63040

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,992
Dom 118
$419,000
19
16513 Willow Glen Drive Wildwood MO 63040

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,241
Dom 1
$400,000
3
2767 Bendick Grove Circle Wildwood MO 63040

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 16
$389,000
39
2636 Grover Crossing Way St Louis MO 63040

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,994
Dom 71
$359,900
-$10,000
48
409 Hunters Crossing Court Wildwood MO 63040

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,367
Dom 15
$349,900
38
2518 S Larksong Drive Wildwood MO 63040

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,776
Dom 7
$335,000
25
17042 Manchester Road Wildwood MO 63040

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,159
Dom 29