92 results in search
$3,589,900
62
26450 Eaglepoint #(1415.47' lake front) Barnett MO 65011

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,068
Dom 0
$3,190,000
61
32951 Green Hills Gravois Mills MO 65037

Beds 10
Baths 10
Sq.Ft. 7,671
Dom 0
$1,500,000
82
25514 Highway J Versailles MO 65084

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,654
Dom 0
$1,500,000
82
25514 Highway J Versailles MO 65084

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,654
Dom 0
$1,150,000
79
18028 Bayview Rocky Mount MO 65072

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,000
Dom 0
$875,000
55
31611 Saddle Gravois Mills MO 65037

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,649
Dom 0
$849,500
99
6055 McCasland Stover MO 65078

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,649
Dom 0
$775,000
59
30141 Gentle Cove Rd Gravois Mills MO 65037

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,613
Dom 0
$774,999
52
26450 Eaglepoint #(70' lakefront) Barnett MO 65011

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,068
Dom 0
$750,000
52
21701 Lavender Barnett MO 65011

Beds 3
Baths 5
Sq.Ft. 4,645
Dom 0
$699,000
75
31291 Los Breezes Rocky Mount MO 65072

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,422
Dom 0
$640,000
34
30319 Autumn Gravois Mills MO 65037

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,549
Dom 0
$625,000
9
25020 Hwy 135 Stover MO 65078

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,060
Dom 0
$594,500
59
3182 Big Buffalo Rd Stover MO 65078

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,994
Dom 0
$575,000
27
16546 Ez Gravois Mills MO 65037

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,363
Dom 0
$554,000
22
15231 Martingale Gravois Mills MO 65037

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,766
Dom 0
$545,000
50
29740 Proctor Gravois Mills MO 65037

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 1,206
Dom 0
$535,000
25
15704 Red Hollow Gravois Mills MO 65037

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 972
Dom 0
$534,900
69
30776 Timberlake Village Rocky Mount MO 65072

Beds 5
Baths 4
Sq.Ft. 2,800
Dom 0
$499,900
58
19655 Inlet Road Versailles MO 65084

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,896
Dom 0
$499,900
37
33279 Greenwood Gravois Mills MO 65037

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 880
Dom 0
$479,900
-$10,000
46
33682 Daybreak Gravois Mills MO 65037

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,315
Dom 0
$475,000
75
29174 Happy Days Gravois Mills MO 65037

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,124
Dom 0
$465,000
43
31962 Georgia Gravois Mills MO 65037

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,200
Dom 0
$449,000
-$15,900
38
4423 LWS High Point Rd Stover MO 65078

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,555
Dom 0
$418,000
43
4 Wilhelm Dr Versailles MO 65084

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,788
Dom 0
$399,900
-$25,100
43
29723 Camp Sharon Gravois Mills MO 65037

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,440
Dom 0
$379,900
35
29517 Brookridge Rocky Mount MO 65072

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 844
Dom 0
$375,000
58
31806 Lakeview Gravois Mills MO 65037

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,000
Dom 0
$375,000
32
30738 Honeysuckle Gravois Mills MO 65037

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,588
Dom 0