46 results in search
$775,000
59
30141 Gentle Cove Rd Gravois Mills MO 65037

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,613
Dom 0
$640,000
34
30319 Autumn Gravois Mills MO 65037

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,549
Dom 0
$629,500
80
32280 Gliding Hawk Gravois Mills MO 65037

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,218
Dom 0
$599,900
-$15,100
62
473 Lighthouse Cove Gravois Mills MO 65037

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,206
Dom 0
$595,000
37
28 Chokeberry Gravois Mills MO 65037

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,376
Dom 0
$585,000
49
32445 Green Hills Gravois Mills MO 65037

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,800
Dom 0
$584,000
53
32373 Island View Gravois Mills MO 65037

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,950
Dom 0
$535,000
25
15704 Red Hollow Gravois Mills MO 65037

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 972
Dom 0
$525,000
65
30100 Greystone Gravois Mills MO 65037

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,750
Dom 0
$500,000
46
32331 Island View Gravois Mills MO 65037

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,312
Dom 0
$499,500
75
21 Ke Jo Point Gravois Mills MO 65037

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,024
Dom 0
$479,900
-$10,000
46
33682 Daybreak Gravois Mills MO 65037

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,315
Dom 0
$475,000
75
29174 Happy Days Gravois Mills MO 65037

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,124
Dom 0
$465,000
43
31962 Georgia Gravois Mills MO 65037

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,200
Dom 0
$459,900
29725 Camp Sharon Gravois Mills MO 65037

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,741
Dom 0
$450,000
63
30293 Autumn Gravois Mills MO 65037

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 607
Dom 0
$449,900
43
18130 Millstone #448 Gravois Mills MO 65037

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,475
Dom 0
$449,000
32
312 Huff N Puff Gravois Mills MO 65037

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,080
Dom 0
$439,900
33
18061 Blue Anchor #643 Gravois Mills MO 65037

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,623
Dom 0
$420,000
39
18132 Millstone Cove #332 Gravois Mills MO 65037

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,475
Dom 0
$419,000
30
18031 Blue Anchor #343 Gravois Mills MO 65037

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,523
Dom 0
$415,000
37
128 Hidden Pond Gravois Mills MO 65037

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,408
Dom 0
$410,000
53
30732 Ottersway Gravois Mills MO 65037

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,128
Dom 0
$399,900
-$25,100
43
29723 Camp Sharon Gravois Mills MO 65037

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,440
Dom 0
$389,000
41
18130 Millstone Cove #439 Gravois Mills MO 65037

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,567
Dom 0
$379,000
-$10,000
40
18134 Millstone Cove #243 Gravois Mills MO 65037

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,567
Dom 0
$375,000
58
31806 Lakeview Gravois Mills MO 65037

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,000
Dom 0
$375,000
32
30738 Honeysuckle Gravois Mills MO 65037

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,588
Dom 0
$358,000
34
18134 Millstone Cove #212 Gravois Mills MO 65037

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,475
Dom 0
$330,000
34
30954 Nob Rock Gravois Mills MO 65037

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,723
Dom 0