200 results in search
$1,300,000
88
130 Valley Oaks Lane Union MO 63084

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,055
Dom 47
$1,295,000
-$100,000
67
5301 Little Spring Creek Road Sullivan MO 63080

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,561
Dom 45
$1,200,000
18
3476 Bassett Road Pacific MO 63069

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,066
Dom 130
$1,200,000
7
6 Old Hwy 100 Washington MO 63090

Beds 5
Baths 4
Sq.Ft. 2,500
Dom 64
$1,075,000
10
Lot 2 TBB in Enclaves at Cedars Valley of St. Albans St Albans MO 63073

Beds 0
Baths
Sq.Ft. 2,224
Dom 26
$1,060,000
7
Lot 1 TBB in Enclaves at Cedars Valley of St. Albans St Albans MO 63073

Beds 0
Baths
Sq.Ft. 2,224
Dom 51
$1,024,900
24
1 TBB Nantucket @ Cedars Valley St Albans MO 63073

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 3,328
Dom 255
$985,000
47
2175 Neier Road Union MO 63084

Beds 5
Baths 4
Sq.Ft. 2,600
Dom 112
$984,900
20
1 TBB Nantucket II @ Cedars Valley St Albans MO 63073

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,778
Dom 255
$900,000
18
272 Merlot Lane St Albans MO 63073

Beds 5
Baths 4
Sq.Ft. 2,891
Dom 0
$899,900
69
6414 Country Club Road Washington MO 63090

Beds 5
Baths 5
Sq.Ft. 4,292
Dom 160
$800,000
32
18R Cobblestone Creek Washington MO 63090

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,496
Dom 126
$799,000
80
7816 Rye Creek Road Lonedell MO 63060

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,430
Dom 66
$775,000
-$25,000
86
1870 Highway K St Clair MO 63077

Beds 5
Baths 4
Sq.Ft. 2,744
Dom 30
$750,000
21
114 Fiddlers Close Road #114 STB Washington MO 63090

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,200
Dom 25
$695,000
23
2425 Fiddlers Close Road #107 STB Washington MO 63090

Beds 5
Baths 4
Sq.Ft. 2,300
Dom 217
$685,000
49
839 Elizabeth Ann Lane Labadie MO 63055

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,360
Dom 12
$675,000
3
4600 Hilltop Drive Washington MO 63090

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,552
Dom 0
$659,900
23
2317 Fiddler's Court Washington MO 63090

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,200
Dom 29
$659,000
56
622 Elk Run St Clair MO 63077

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,955
Dom 103
$650,000
45
910 Oak Pass Lane Sullivan MO 63080

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,770
Dom 59
$650,000
81
724 River Trails Road Union MO 63084

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 1,672
Dom 29
$649,900
53
347 Roller Road St Clair MO 63077

Beds 6
Baths 5
Sq.Ft. 5,000
Dom 178
$645,000
5
2400 Fiddler's Close #95 STB Washington MO 63090

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,100
Dom 259
$625,000
32
1506 Highway K St Clair MO 63077

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,150
Dom 15
$615,000
49
167 Wildwood Ridge Beaufort MO 63013

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,700
Dom 2
$611,000
24
2433 Fiddlers Close Road #105 STB Washington MO 63090

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,905
Dom 130
$600,000
2
2429 Fiddlers Close Road #106 STB Washington MO 63090

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,070
Dom 111
$599,000
42
521 Charles Henry Lane Beaufort MO 63013

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,408
Dom 55
$595,000
12
115 Fiddler's Close Road #115 STB Washington MO 63090

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 1,905
Dom 25