22 results in search
$275,000
33
700 N Elizabeth Avenue Ferguson MO 63135

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,080
Dom 78
$249,900
39
1204 Hobson Drive Ferguson MO 63135

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,760
Dom 0
$200,000
28
931 Thatcher Avenue Ferguson MO 63135

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,462
Dom 0
$179,900
40
216 S Hartnett Avenue Ferguson MO 63135

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,391
Dom 25
$170,000
57
41 Harneywold Drive Ferguson MO 63136

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,992
Dom 101
$169,500
35
9746 Newton Drive Ferguson MO 63136

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 900
Dom 58
$145,000
27
312 Ward Drive Ferguson MO 63135

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 875
Dom 45
$142,000
13
118 Paul Avenue Ferguson MO 63135

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,415
Dom 5
$125,000
15
808 Arline Avenue Ferguson MO 63135

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 720
Dom 9
$125,000
17
3100 Canfield Drive Ferguson MO 63136

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 912
Dom 1
$120,900
24
204 Wiegel Drive Ferguson MO 63135

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 972
Dom 77
$115,000
-$5,000
36
5662 Parchester Drive Ferguson MO 63121

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 864
Dom 50
$114,900
1
631 Robert Avenue Ferguson MO 63135

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 936
Dom 81
$110,000
-$5,000
19
445 Plaza Avenue Ferguson MO 63135

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 893
Dom 32
$109,900
30
253 Elmdale Drive Ferguson MO 63135

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 960
Dom 10
$69,900
5
7511 Blanding Drive Ferguson MO 63135

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 912
Dom 12
$52,000
24
840 N Florissant Road Ferguson MO 63135

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,440
Dom 22
$1,500 / mo
10
301 Day Drive Ferguson MO 63135

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,003
Dom 56
$1,500 / mo
11
227 Meadowcrest Drive Ferguson MO 63135

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 960
Dom 31
$1,500 / mo
14
601 Ruggles Road Ferguson MO 63135

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 864
Dom 24
$1,450 / mo
6
831 Abston Avenue Ferguson MO 63135

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 864
Dom 44
$1,300 / mo
8
6188 Dupree Avenue Ferguson MO 63135

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 972
Dom 60