6 results in search
$819,900
78
408 Hamlet Court Lake St Louis MO 63367

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 2,869
Dom 16
$615,000
24
415 Filipp Lane Lake St Louis MO 63367

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,126
Dom 108
$439,500
41
408 Hollowgate Court Lake St Louis MO 63367

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 1,865
Dom 17
$430,000
-$5,000
38
3009 Preston Woods Trail Lake St Louis MO 63367

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,320
Dom 52
$425,000
31
226 Greengate Drive Lake St Louis MO 63367

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,820
Dom 23
$379,900
51
38 Glastonbury Court Lake St Louis MO 63367

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 1,728
Dom 0