62 results in search
$605,000
38
701 N 15th Street #503-504 St Louis MO 63103

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 3,088
Dom 86
$429,000
50
400 S 14th Street #1115 St Louis MO 63103

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 2,964
Dom 111
$399,900
42
400 S 14th Street #910 St Louis MO 63103

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,458
Dom 0
$399,000
26
400 S 14th Street #1218 St Louis MO 63103

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 2,200
Dom 32
$359,000
-$5,000
45
703 N 13 #307 St Louis MO 63103

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 2,441
Dom 83
$310,000
23
701 N 15th Street #505E St Louis MO 63103

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,570
Dom 76
$309,000
50
507 N 13th Street #410 St Louis MO 63103

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 2,700
Dom 105
$279,900
47
1627 Locust Street #902 St Louis MO 63103

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,588
Dom 30
$275,340
31
701 N 15th Street #515W St Louis MO 63103

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,412
Dom 59
$225,000
32
1619 Washington Avenue #802 St Louis MO 63103

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,680
Dom 149
$199,999
35
1627 Locust Street #305 St Louis MO 63103

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,267
Dom 45
$199,900
22
1619 Washington Avenue #303 St Louis MO 63103

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,470
Dom 48
$199,900
38
1619 Washington Avenue #302 St Louis MO 63103

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,680
Dom 31
$193,000
28
1619 Washington Avenue #704 St Louis MO 63103

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,595
Dom 50
$189,900
55
1627 Locust Street #402 St Louis MO 63103

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,279
Dom 52
$189,000
21
2201 Locust Street #305 St Louis MO 63103

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,230
Dom 24
$185,000
-$5,000
14
1619 Washington Avenue #403 St Louis MO 63103

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,473
Dom 88
$183,000
54
1627 Locust Street #202 St Louis MO 63103

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,324
Dom 47
$180,000
33
1619 Washington Avenue #204 St Louis MO 63103

Beds 1
Baths 2
Sq.Ft. 1,423
Dom 59
$180,000
49
1501 Locust Street #408 St Louis MO 63103

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,732
Dom 40
$175,000
-$30,000
25
1501 Locust Street #1008 St Louis MO 63103

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,732
Dom 124
$175,000
28
721 N 17th Street #203 St Louis MO 63103

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,403
Dom 203
$175,000
31
411 N 22nd Street #405 St Louis MO 63103

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,230
Dom 49
$174,900
35
1501 Locust #905 St Louis MO 63103

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,495
Dom 73
$171,900
33
1501 Locust Street #909 St Louis MO 63103

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,557
Dom 313
$169,900
32
721 N 17th Street #405 St Louis MO 63103

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,316
Dom 7
$168,000
31
1720 Chouteau Avenue #102 St Louis MO 63103

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,215
Dom 53
$159,900
-$10,000
34
1720 Chouteau Avenue #103 St Louis MO 63103

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 865
Dom 9
$157,000
42
2020 Washington Street #707 St Louis MO 63103

Beds 1
Baths 2
Sq.Ft. 1,122
Dom 201
$150,000
32
2020 Washington Avenue #303 St Louis MO 63103

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 937
Dom 24